G4-Guinness-World-Record-2-620x413

شرکت ال‌جی به‌خاطر طولانی‌ترین صف داوطلبان ثبت تصویر سلفی که در یک مکان جمع شده بودند، به رکورد جدیدی در کتاب رکوردهای جهانی گینس دست پیدا کرد. این حرکت به کمک بیش از 2500 نفر که در شهر مکزیکوسیتی ‌جمع شده بودند، ‌انجام شد. داوطبان ‌این رکوردشکنی که در مراسم «طولانی‌ترین صف سلفی» شرکت کرده بودند، در نزدیکی قلعه‌ی تاریخی «چاپولتوپک» در مکزیکوسیتی جمع شدند تا به وسیله‌ی یک دستگاه گوشی ال‌جی G4 در عرض ۲ ساعت از خودشان سلفی بگیرند. در جریان این مراسم مجموعا 746 سلفی گروهی و فردی گرفته شد و رکورد 531 سلفی ماه گذشته در آمریکا شکسته شد.

دنیل آگوئیلار، مسوول برگزاری این رویداد در این باره گفت: ” این رکورد با تعداد یک سلفی در هر 10 ثانیه، بدون نیاز به شارژ مجدد یا تعویض باطری G4 ثبت شده است. شارژ G4 هنوز تمام نشده بود؛ اما تعداد افراد به پایان رسید.

G4-Guinness-World-Record-11

ال‌جی پیش از این هم موفق شده بود رکورد گینس را جابه‌جا کند. در سال گذشته‌ی میلادی ال‌جی موفق شد با نصب تابلویی تبلیغاتی به طول 240 متر و ارتفاع 12 متر در یکی از فرودگاه‌های عربستان این رکورد را به‌نام خودش ثبت کند. این تابلوی 3000 متر مربعی در مکانی نصب شده بود که سالیانه 20 میلیون مسافر از آن‌جا عبور می‌کنند.

saeed

ارسال نظر

نظر شما :